VILNIAUS RAJONO KONFERENCIJOS „MANO MOKYKLOS VARDAS”
PRADINIO UGDYMO 3–4 KLASIŲ MOKINIAMS LENKŲ MOKOMĄJA KALBA
NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

1. Vilniaus rajono konferencija „Mano mokyklos vardas” pradinio ugdymo 3–4 klasių mokiniams lenkų mokomąja kalba (toliau – Konferencija) nuostatai reglamentuoja konferencijos tikslus, dalyvius, rengėjus, organizavimo tvarką.

II. KONFERENCIJOS TIKSLAS IR UŽDAVINIAI

2. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius pažinti gimtąjį kraštą, domėtis žymių žmonių biografijomis bei savo mokymo įstaigos istorija.
3. Konferencijos uždaviniai:
3.1. pasidalinti sėkminga patirtimi, siekiant ugdymo kokybės ugdomosiose veiklose;
3.2. ugdyti kūrybiškumo ir skaitmeninę kompetenciją, pasirenkant pristatymo formą;
3.3. ugdyti mokinių pažinimo kompetenciją, kritinį mąstymą ieškant ir analizuojant įvairius istorinius šaltinius.

III. KONFERENCIJOS DALYVIAI

4. Vilniaus rajono įstaigų pradinio ugdymo 3–4 kl. mokiniai lenkų mokomąja kalba (2–3 mokiniai).

IV. ORGANIZAVIMAS

5. Konferencija vyks 2024 m. balandžio 17 d. 10.00 val. Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijoje.
6. Mokiniai, individualiai arba porose pristato pranešimą pasirinkta tema.
7. Reikalavimai pranešimams:
7.1. Mokinys (-iai), renkasi temą, analizuoja istorinius šaltinius (vaizdinius ir rašytinius) ir parengia darbo pristatymą lenkų kalba.
7.2. Pristatymo trukmė iki 5–6 min.
7.3. Tiriamųjų darbų pristatymo formos: skaidrės, plakatai, vaizdo pranešimai.

V. REGISTRACIJA

8. Konferencijos dalyvių registracija vykdoma nuo 2024 m. balandžio 2 d. iki 2024 m. balandžio 12 d.
8.1. Registracijos nuoroda:

arba el. paštu: macinkevic.marija60@gmail.com, irenajenkelevic@yahoo.com,

nurodant mokinio(-ų) vardą, pavardę, klasę, pranešimo temą, mokytojo vardą, pavardę, mokyklos pavadinimą (2 priedas) kartu su skenuotais tėvų/globėjų pasirašytais sutikimais naudoti vaiko/globotinio asmens duomenis (1 priedas).

VI. APDOVANOJIMAS

9. Konferencijos dalyviams bus įteikti padėkos raštai. Mokytojams – Vilniaus rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus pažyma bei Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos padėkos raštai.

VII. KONFERENCIJOS ORGANIZAVIMO GRUPĖ

Janina Klimaševska, Vilniaus rajono švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja;
Ligija Koženevska, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos direktorė;
Violeta Trifonovienė, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Marija Macinkevič, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
Irena Jenkelevič, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja.

1 priedas

2 priedas