Sveikatos stiprinimas

Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

Mūsų gimnazijoje įgyvendinamas Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vykdomas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“. Projekto metu IIG ir IIIG klasių mokiniai išklausė ir aktyviai dalyvavo paskaitose „Lyčių lygybė“, „Pirmoji pagalba“, „Sveika gyvensena“ ir „Priklausomybės“. Šių veiklų metu įgytas žinias ir gebėjimus mokiniai galės pritaikyti kasdieniame gyvenime, prireikus gebės suteikti pirmąją pagalbą.

Daugiau informacijos apie projektą

Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivų sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone

Projektas „Aktyvi mokykla“

Spalio mėnesį mūsų gimnazija teikė paraišką Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centrui dėl gimnazijos pripažinimo Aktyvia mokykla. Buvo pristatyta mokyklos fizinio aktyvumo skatinimo veiklos įsivertinimo ataskaita bei parengta 2022-2027 m. m. aktyvios mokyklos programa.

2022 m. gruodžio 7 d. sulaukėme išvados. Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisijos posėdyje priimtas nutarimas mūsų gimnaziją pripažinti AKTYVIA MOKYKLA.

Mokyklų pripažinimo sveikatą stiprinančiomis mokyklomis ir aktyviomis mokyklomis tvarkos aprašas

Daugiau informacijos apie projektą Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro interneto svetainėje

Projektas „Sveiki, aktyvūs, pozityvūs“

Mūsų gimnazijoje vyksta projektas „Sveiki, aktyvūs, pozityvūs“. Šis tęstinis projektas, kurio tikslas plėtoti Vilniaus rajono savivaldybės vaikų fizinio aktyvumo įpročius, vyks iki kovo mėn. pabaigos. Sporto treneris Dainius Kazlauskas iš sporto klubo GYM+ į veiklas įtraukia vaikus nuo 10 metų. Jie kartu mokosi taisyklingai atlikti rato treniruotes – tai funkciniai jėgos pratimai daugeliui raumenų grupių, apjungiantys ne tik raumenų, kraujotakos, bet ir širdies darbą. Šios treniruotės tinka bet kokio amžiaus, lyties, fizinio pajėgumo mokiniams. Juos atliekant dirba visos raumenų grupės. Mokiniai džiaugiasi, kad galėjo išbandyti balanso treniruoklį, kuris leidžia atlikti daugybę skirtingų pratimų. Šis treniruoklis teikia didžiulę naudą žmogui. Tokios treniruotės gerina laikyseną, pusiausvyrą koordinaciją, stiprinami gilieji raumenys ir žinoma kelia nuotaiką – pasižvalgykite, kokios smagios emocijos mokinių veiduose projekto metu.

Daugiau informacijos apie sveikatos projektus

Naudingą informacija