Neformalusis švietimas

NEFORMALIOJO ŠVIETIMO VALANDŲ PASKIRSTYMO TVARKARAŠTIS 2020-2021 m. m.

Eil. nr.

Būrelio pavadinimas

Mokytojo vardas, pavardė

Valandų skaičius

Savaitės diena

Darbo grafikas

Užsiėmimų vieta

 

1-4 KLASĖS

 

 

 

 

 

1.

„Saulutė“ – šokių grupė

Vieslav Gaiževski

1

 

1

Penktadienis

10.00 – 10.45 (3 pamoka)

11.05 – 11.50 (4 pamoka)  

14 kab.

16 kab.

2.

Choreografija

Vieslav Gaiževski

1

 

1

Penktadienis

12.00 – 12.45 (5 pamoka)

12.55 – 13.40 (6 pamoka)

Sporto salė

3.

„Vieversėliai“ – jaunučių ansamblis

Mirena Kasperovič

1

Pirmadienis

10.00 – 10.45 (3 pamoka)

15 kab.

4.

„Vaivorykštė“ – rankdarbių grupė

Teresa Filistovič

1

Trečiadienis

13.50 – 14.35 (7 pamoka)

108 kab.

5.

„Jaunieji gamtininkai“ – pasaulio pažinimo grupė

Irena Sinkevič

1

Pirmadienis

13.50 – 14.35 (7 pamoka)

106 kab.

6.

„Molio pasaka“ – keramikos grupė

Marija Macinkevič

1

Trečiadienis

12.55 – 13.40 (6 pamoka)

107 kab.

 

5-8 KLASĖS

 

 

 

 

 

1.

„Šypsena“-  šokių  grupė

Vieslav Gaiževski

1

Penktadienis

13.50 – 14.35 (7 pamoka)

Sporto salė

2.

Futbolas

Roma Graužinytė

1

 

1

Penktadienis

13.50 – 14.35 (7 pamoka)

14.45 – 15.30  (8 pamoka) 

Sporto salė

3.

„Spalvų pasaulis“ – dailė grupė

Pavelas Taraškevičius

1

Ketvirtadienis

14.45 – 15.30 (8 pamoka)

109 kab.

4.

„Linksmosios natos“ – mergaičių ansamblis

Mirena Kasperovič

1

Trečiadienis

14.45 – 15.30  (8 pamoka) 

Aktų salė

5.

„Gimnazijos globėjos pėdsakais“ –  jaunųjų kraštotyrininkų grupė

Marija Macinkevič

1

Pirmadienis

14.45 – 15.30  (8 pamoka) 

107 kab.

 

IG-IIG KLASĖS

 

 

 

 

 

1.

Kvadratas

Roma Graužinytė

1

 

1

Trečiadienis

14.45 – 15.30  (8 pamoka) 

15.40 – 16.25 (9 pamoka)

Sporto

salė

2.

„Anima“ – jaunimo choras

Mirena Kasperovič

1

 

1

  Antradienis

Ketvirtadienis

14.45 – 15.30 (8 pamoka)

14.45 – 15.30 (8 pamoka)

Aktų

salė

3.

,,Lėlės dienos ir ultravioleto šviesoje”

Danuta Stefanovič

1

Ketvirtadienis

14.45 – 15.30 (8 pamoka)

Aktų salė

 

IIIG-IVG  KLASĖS

 

 

 

 

 

1.

„Informacinių technologijų labirintai“ – informatikų grupė

Jolanta Liachovičienė

1

Penktadienis

14.45 – 15.30 (8 pamoka)

302 kab.

2.

Tinklinis

Roma Graužinytė

1

 

1

Pirmadienis

14.45 – 15.30  (8 pamoka) 

15.40 – 16.25 (9 pamoka)

Sporto salė

3.

„Kartu“ – dramos grupė

Ieva Kupcevič

1

 

1

Pirmadienis

14.45 – 15.30  (8 pamoka) 

15.40 – 16.25 (9 pamoka)

Aktų salė

4.

Pramoginiai šokiai

Vieslav Gaiževski

1

Penktadienis

14.45 – 15.30  (8 pamoka)

Sporto salė

Neformaliojo švietimo valandų paskirstymo tvarkaraštis