Projektinė veikla

Daugiau apie projektus

2023 metai

Projektas EDUKACIJA PODLIASĖJE: „Nuo miestelio iki miestelio“

Šių metų rugsėjo 28–29 d. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos 38 3-8 klasių mokinių grupė kartu su mokytojais – V. Trifonoviene, J. Novicka, K. Paseviče, O. Lenkovskaja, K. Gaidulevič, B. Romanovska, seserimi  Irma   vyko į kelionę į Lenkiją įgyvendinti Edukacinio projekto programą „Nuo miestelio iki miestelio“, finansuojamo Lenkijos Ministro Pirmininko kanceliarijos  lenkų bendruomenėms ir lenkams už Lenkijos ribų remti bei asociacijos „Odra-Niemen“.

„Šok į tėvų klumpes“.

Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte „Šok į tėvų klumpes“. Projekto tikslas – susipažinti su tėvelių darbovietėmis ir profesijomis.

Mokinių sveikatingumo šventė „Judėk, valgyk ir laimėk”

Dalyvaudami projekte “Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone” mūsų gimnazijos 7-IIIG klasių mokiniai gegužės 30 d. buvo pakviesti dalyvauti Mokinių sveikatingumo šventėje „Judėk, valgyk ir laimėk”.

Renginyje jų laukė įdomi veikla – fizinio aktyvumo užsiėmimas – treniruotė ratu, diskusija apie įvairias sporto šakas, bei sveikatai naudingą fizinį aktyvumą, komandinis protų mūšis „Sveikos gyvensenos skatinimas”, maisto dirbtuvės, kur vyko diskusija, maisto gaminimas ir degustacija. Taip pat norintieji galėjo pašokti energingą ir nuotaikingą bendrą disko šokį.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir Ramintos Bogušienės specializuota maisto technologijų knyga „Sveiko maisto gamyba”.

Projektas „Move week“

Gegužės 22-29  d. mūsų gimnazija prisijungė prie tarptautinio projekto „Europos judėjimo savaitė -2023“, bei organizavo „Move week“ renginius, taip skatinant sveiką gyvenseną, bei fizinį aktyvumą.

Renginiai prasidėjo šokio ritmu, lauke prie gimnazijos.  Taip buvo smagu, kad visi norėjo šokti nuo pradinuko iki gimnazisto, nuo mokytojo iki gimnazijos direktorės. Toliau organizavome  2 valandų pėsčiųjų žygį po Juodšilių apylinkes. Projekto renginius vainikavo 16 km ilgio piligriminė kelionė nuo Juodšilių iki Vilniaus Dievo gailestingumo šventovės.

Su trenksmu ir gera nuotaika  bei dvasiškai pakylėti paminėjime „Judėjimo savaitę“. Linkime visiems mylėti šokį, keliauti, judėti ir smagiai gyventi.

STEAM projektas „Pasitikime parskrendančius paukščius”

Kovo 20 d. minime Pasaulinę Žemės dieną. Vienas iš prasidedančio pavasario šauklių – grįžtantys iš žiemojimo vietų paukščiai. Taigi mūsų gimnazijos bendruomenė norėdama prasmingai paminėti Žemės dieną, paskelbė trumpalaikį projektą „Pasitikime parskrendančius paukščius” integruojantį visus gimnazijos mokinius. Vienas iš projekto tikslų ugdyti mokinių pažintinę, kūrybiškumo, pilietiškumo kompetencijas, taikant STEAM metodus. Integruodami biologijos, dailės, technologijų dalykus, kūrybiškai pavaizduodami piešiniuose bei atlikdami stebėjimus mokiniai susipažins su mūsų apylinkės migruojančiais paukščiais.

Vykdydami projektines veiklas, kiekviena klasė technologijų pamokų metu gamino inkilus. Pradinių klasių mokiniai į pagalbą pasitelkė savo tėvelius. Pasaulinę Žemės dieną – kovo 20 d. gimnazijos mokiniai iškėlė inkilus. Artimiausias savaites mokiniai stebės paukščių įsikūrimą inkiluose.

Savo kūrybiškumą mokiniai atskleis atlikdami piešinius tema „Migruojantys paukščiai“.

2022 metai

Kokybės krepšelis

Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija  dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01–0001 „Kokybės krepšelis“. Jo tikslas – pagerinti mokinių ugdymosi pasiekimus, įgyvendinant pokyčius mokykloje.

Tai tikslinė valstybės dotacija, suteikiama išimtinai mokinių pasiekimams gerinti. Lėšos skiriamos mokinių konsultacijoms, kitai mokymosi pagalbai, ugdymo aplinkai, tiriamajai ir kūrybinei mokinių veiklai organizuoti, mokytojų kvalifikacijai tobulinti ir kt.

Daugiau informacijos apie projektą „Kokybės krepšelis“:

Gimnazijoje įgyvendinamos KOKYBĖS KREPŠELIO veiklos

Mainų/ bendradarbiavimo projektas „Juodšilių šv. U. Leduchovskos gimnazijos jaunimas – ss. Uršuliečių licėjaus Pnievose jaunimas“

Projekto tema: Šventosios Uršulės Leduchovskos gyvenimas ir veikla Lietuvoje ir Lenkijoje.

Bendradarbiavimas ir ryšių palaikymas su seserų Uršuliečių gimnazijos bendruomene Pnievose Lenkijos Respublikoje.

Daugiau informacijos

Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

Mūsų gimnazijoje buvo įgyvendinamas Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos vykdomas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“. Projekto metu IIG ir IIIG klasių mokiniai išklausė ir aktyviai dalyvavo paskaitose „Lyčių lygybė“, „Pirmoji pagalba“, „Sveika gyvensena“ ir „Priklausomybės“. Šių veiklų metu įgytas žinias ir gebėjimus mokiniai galės pritaikyti kasdieniame gyvenime, prireikus gebės suteikti pirmąją pagalbą.

2021 metai

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant mokymo(si) aplinką.

Projekto vykdymo metu gimnazija aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų mokymo priemonių bei įrangos komplektais pagal mokinių skaičių bei  kompiuterine įranga, reikalinga ugdymo procesui organizuoti nuotoliniu būdu.

Projektą rėmė Europos regioninės plėtros fondas.

Daugiau informacijos apie projektą gimnazijoje

Daugiau informacijos apie projektą:

2023-06-14