Trumpalaikis STEAM projektas „Pasitikime parskrendančius paukščius”

Kovo 20 d. minime Pasaulinę Žemės dieną. Vienas iš prasidedančio pavasario šauklių – grįžtantys iš žiemojimo vietų paukščiai. Taigi mūsų gimnazijos bendruomenė norėdama prasmingai paminėti Žemės dieną, paskelbė trumpalaikį projektą „Pasitikime parskrendančius paukščius”  integruojantį visus gimnazijos mokinius. Vienas iš projekto tikslų ugdyti mokinių pažintinę, kūrybiškumo, pilietiškumo kompetencijas, taikant STEAM metodus. Integruodami biologijos, dailės, technologijų dalykus, kūrybiškai pavaizduodami piešiniuose bei atlikdami stebėjimus mokiniai susipažins su mūsų apylinkės migruojančiais paukščiais.

Vykdydami projektines veiklas, kiekviena klasė technologijų pamokų metu gamino inkilus. Pradinių klasių mokiniai į pagalbą pasitelkė savo tėvelius. Pasaulinę Žemės dieną – kovo 20 d. gimnazijos mokiniai iškėlė inkilus. Artimiausias savaites mokiniai stebės paukščių įsikūrimą inkiluose.

Savo kūrybiškumą mokiniai atskleis atlikdami piešinius tema „Migruojantys paukščiai“.

Projekto vykdytojai