STEAM diena IG ir IIG klasėse

Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Pažymint šią data gimnazijoje vyko „Spalvotos savaitės“ renginiai. Viena iš jų iniciatyvų – antradienį, kovo 19 d., vykusi STEAM diena IG ir IIG klasėse. Visą dieną šių klasių mokiniai atliko tiriamąsias veiklas. Integruotosiose fizikos ir chemijos veiklose gimnazistai tyrinėjo šviesos spektro spalvas ir tankį šviesos spalvose. Anglų kalbos pamokoje mokiniai atliko tiriamąjį darbą su šaltiniais, atsakydami į klausimą: kuo svarbus skaitymas. Trigonometrijos taikymą artimojoje aplinkoje nagrinėjo matematikos pamokoje. Vandens taupymo klausimus devintokai tyrinėjo programuojant algoritmus informatikos pamokos metu. Informacines technologijas mokiniai pritaikė istorijos pamokoje modeliuojant žmonijos išradimus nuo senovės iki šiandien. STEAM dienos kulminacija buvo integruota fizinio ugdymo, technologijų ir muzikos veikla „Žmogus. Žemė ir garsas“.

Šią dieną mokiniai mokėsi šiek tiek kitaip bei turėjo galimybę praktiškai pritaikyti STEAM metodus. Prasmingų veiklų metu mokiniai plėtojo visas septynias kompetencijas bei mokantis patyrė gerų emocijų ir įgijo naujų žinių ir įgūdžių.

Organizatoriai