Dalinamės gerumu su kitais

Kalėdos – nuostabus laikas, kai norisi būti geresniu ir dalintis savo gerumu su kitais. 2023 m. gruodžio 28 d. mūsų gimnazijos 5 klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos ir socialinės pedagogės, vyko į Juodšilių seniūnijos bendruomenės socialinių paslaugų centro savarankiško gyvenimo namus „Po vienu stogu“ pasveikinti ten gyvenančius su šventėmis. Mokiniai savo rankomis pagamino Kalėdų atvirukus, kuriuose užrašė gražius šventinius linkėjimus, klasės auklėtojos padedami iškepė gardžiausius sausainius, išmoko eilėraščius, kuriuos padeklamavo Savarankiško gyvenimo namų gyventojams. Šis susitikimas padėjo vaikams suprasti, kaip svarbu prisiminti esančius šalia ir dalintis su jais savo gerumu, meile ir širdies šiluma, nes jiems to labiausiai trūksta. Labai dėkojame Juodšilių socialinių paslaugų centro direktorei Renatai Adamovič, centro darbuotojams, savarankiško gyvenimo namų gyventojams už bendradarbiavimą ir šiltą priėmimą.

5 klasės auklėtoja Božena Romanovska
Socialinė pedagogė Danuta Žižnevskaja