Užsiėmimas Europos Informacijos Centre

Gegužės 25 d. 6 klasės mokiniai su auklėtoja ir geografijos mokytoja lankėsi Europos informacijos centre. Užsiėmimo pradžioje mokiniai sudėliojo didžiulę Europos žemėlapio dėlionę.

Pranešimo metu mokiniai sužinojo apie Europos Sąjungos istoriją, funkcionavimą, apie ES tikslus, ES politikos sritis bei kaip Europos Sąjunga keičia mūsų kasdienį gyvenimą. Susitikimo metu apžvelgė Europos Sąjungos atsiradimo raidą, vertybes, funkcijas, priminė, kokios šalys priklauso ES.

Mokiniai buvo supažindinti su jaunimo galimybėmis Europos Sąjungoje. Sužinojo apie programą DiscoverEU, skirta 18-mečiams ES piliečiams, kuri suteikia galimybę nemokamai keliauti po Europos Sąjungą nuo 1-30 dienų traukiniais. Išgirdo apie savanoriavimo galimybes kitose šalyse, ERASMUS+ ir jaunimo mainų programas.

Mokiniai noriai atliko testą apie išgirstą ES informaciją bei džiaugėsi už tuos kurie užėme tris prizines vietas: jie sulaukė dovanų tušinukų ir USB raktą su ES simboliais.

Geografijos mokytoja Janina Kovalevska