Szkolny konkurs recytatorski „Święto Poezji 2024”

29 lutego 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski: „Święto Poezji 2024”. Przystąpiło do niego 15 uczniów z klas I-IV. Wszyscy uczestnicy wspaniale przygotowali recytację wybranych wierszy, dbając o doskonałą interpretację oraz poprawność językową.

Młodzi artyści z wielkim przejęciem prezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Występy uważnie obserwowała jurry w składzie: Pani Maria Macinkiewicz, Pani Irena Jenkielewicz, Pani Danuta Pawlukowicz i Pani Teresa Filistowicz. Jurrorzy wyłonili laureatów konkursu w 3 kategoriach, którym przyznane są dyplomy, drobne upominki i słodycze. Laureaci konkursu: Sofija Masel, Estera Jakimowicz, Agnija Smeliakowa i Władysław Jasutowicz będą reprezentować nasze gimnazjum w Strefowym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 6 marca w Gimnazjum im. Ruszczyca w Rudominie. Gratulujemy i życzymy powodzenia.