Rozstrzygnięcie konkursu „Najpiękniejsza choinka 2023”

Często radość sprawia nie tylko święto, lecz i czas oczekiwania. Cały grudzień na terenie naszego gimnazjum nas cieszyła aleja z własnoręcznie sporządzonych choinek.

Konkurs „Najpiękniejsza Choinka 2023” to wydarzenie, w ramach którego uczestnicy prezentują swoje kreatywne i oryginalne pomysły na ozdobienie choinki. Uczestnictwo może obejmować ręcznie wykonane ozdoby, innowacyjne dekoracje lub inne pomysły, które dodadzą magii świątecznej atmosferze. Konkurs był ogłoszony z inicjatywy pani dyrektor Ligii Korzeniewskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas i dzieci grup nauczania wczesnoszkolnego i przeszklonego naszego gimnazjum. Każdy uczeń, nauczyciel, pracownik gimnazjum mógł wybrać i oddać głos za wybraną najpiękniejszą choinkę, oceniając pomysłowość, estetykę i innowacyjność. Jury po podsumowaniu wyników wytypowała najlepsze prace. „GRAND PRIX” konkursu zdobyła klasa 8; trzy pierwsze miejsce podzieliły klasy 5, 4 oraz grupa nauczania przedszkolnego „Pszczółki”. Laureaci i wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy honorowe, podziękowania i słodkie prezenty. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia pięknej świątecznej alei choinkowej.

Organizatorzy konkursu