Konkurs poezji religijnej

24 listopada po raz kolejny Gimnazjum im. Szymona Konarskiego w Wilnie zorganizowało konkurs poezji religijnej. Konkurs zawsze ma myśl przewodnią, według której powinien zostać dobrany dobór wierszy. W tym roku szczególnie zachęcono by treści utworów dotyczyły rodziny, ze szczególnym nawiązaniem do twórczości św. Jana Pawła II. Także uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie: Urszula uczennica 3 kl. Oraz Karyna uczennica 6 kl. Obydwie wyrecytowały wiersze ks. Jana Twardowskiego. Choć konkurencja była naprawdę mocna obie zakończyły konkurs z nagrodami: Urszula otrzymała wyróżnienie, zapewne za bardzo radośnie wyrecytowany wiersz, natomiast Karyna zajęła II miejsca w starszej grupie wiekowej. Obydwu dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

s. Irmą