Opieki Matki Bożej Miłosierdzia

Jak co roku przeżywaliśmy Nowennę Opiek Matki Bożej Miłosierdzia. W ramach uroczystości została odprawiona Msza św. w intencji uczniów i nauczycieli. Także przedstawiciele naszego gimnazjum udali się by wspólnie z innymi szkołami wspólnie się modlić. 6 klasa wraz z wychowawczynią p. Janiną, p. Krystyną i s. Irmą udali się do Wilna gdzie 16 listopada o godz. 13.00 w kościele św. Teresy została odprawiona Eucharystia przez o. Jerzego, joanitę. Dobremu Bogu przez ręce Jego Matki polecaliśmy sprawy nasze, naszych rodzin i szkoły. W świecie, gdy wiara staje się dla wielu coraz mniej istotnym elementem życia wydarzenia takie jak to pokazują jak wiele młodych serc szuka Boga, szczególnie przez Jego Matkę. Maryja, która z woli Boga stała się Matką każdego człowieka niech wyprasza potrzebne łaski każdemu kto uczestniczył w tej Mszy św. Maryjo, Matko Miłosierdzia, módl się za nami!

s. Irmą