Edukacja o segregowaniu odpadów w Środowiskowym Centrum Usług Socjalnych w Wołczunach

Uczniowie klasy IG oraz IIIG, razem z p. Bożeną Romanowską i p. Mireną Kasperowicz, w dniu 19 kwietnia odwiedzili seniorów w Centrum Usług Socjalnych w Wołczunach. W ramach projektu ,,Žalioji odisėja“, uczniowie prowadzili tu edukację o segregowaniu odpadów, przypomnieli dla mieszkańców centrum, jak ważne jest dbanie o czystość przyrody. Uczniowie przedstawili ciekawą prezentację na temat prawidłowego segregowania odpadów, recytowali piękne wiersze o Ziemi i przyrodzie.

Byliśmy wzruszeni tym, że seniorzy chętnie i z zapałem rozwiązywali krzyżówki, które dla nich przygotowaliśmy, oraz tworzyli rysunki na temat piękna naszej Ziemi.

Jesteśmy wdzięczni dla pani dyrektor Renaty Adamowicz, że mogliśmy przybyć do ośrodka i przekazać swoją wiedzę o ekologii.

Uczestnicy projektu.