Strefowy konkurs wyrazistego czytania „Zostań Mistrzem Czytania”

We czwartek, 6 kwietnia, w Gimnazjum w Pogirach odbył się strefowy konkurs wyrazistego czytania „Zostań Mistrzem Czytania” wśród uczniów klas 3 i 4, w którym udział wzięli uczniowie z Gimnazjum im. Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie, Gimnazjum w Pogirach i Gimnazjum im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Czarnym Borze. Nasi uczniowie zajęli honorowe II miejsce Mariusz Kasperowicz, uczeń kl. 3 (naucz. M. Macinkiewicz) oraz III miejsce Anastazja Petrowskaja, uczennica kl. 4 (naucz. T. Filistowicz).  GRATULACJE!

Wiedza zaś zdobyta dotychczas potrzebna nam jest nie tylko w czasie uroczystości czy konkursów, lecz każdy dzień na każdej lekcji, w domu i w szkole, o każdej porze, niezależnie od humoru czy pogody.

Kierownik grupy metodycznej

nauczania początkowego M. Macinkiewicz