Pilietiškumo auklėjimas

6 klasės mokiniai dalyvavo artimojoje  edukacijoje po pamokų „Aš – Lietuvos pilietis“. .

Mokiniai apsilankė Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos istorijos muziejų. Jie  susipažino ne tik su Lietuvos radijo ir televizijos istorija, bet aplankydami radijo bei televizijos studijas pamato kuo šiandien gyvena Lietuvos nacionalinis transliuotojas. Šeštokai sužinojo kokios profesijos žmonės dirba LRT. Galėjo pamatyti pirmąją televizijos studiją, kurioje prasidėjo jos istorija, o šiandien čia filmuojama populiariausia laida vaikams „Gustavo enciklopedija“. O įdomiausia buvo pamatyti kaip 2024 nacionalinės Eurovizijos atrankos nugalėtojas Silvestras Beltė davė radijai interviu.

Mokiniam patiko pamatyti LRT iš labai arti ir net užsukti į televizijos užkulisius.

Klasės vadovė Janina Novicka