Konkursas „Lenkų greitakalbės“

2024-03-05 įvyko logopedinio meno ir deklamavimo konkursas „Lenkų greitakalbės“, organizuojamo Europos logopedo dienos proga. Konkursas buvo skirtas I-IV klasių mokiniams ir ikimokyklinukams. Ikimokyklinėse grupėse – „Spindulėlių“, „Boružėlių“ ir „Bitučių“ – teko atlikti meninius darbus, iliustruoti greitakalbės: „Karalius Karolis nupirko karalienei Karolinai koralų spalvos karoliukus“, „Juoda karvė su bordo taškeliais graužė žolę ir sukosi veidą“ ir „Imperatorius dažnai šukuodavo imperatorienės plaukus“. I-IV klasių mokiniai deklamavo pasirinktą greitakalbę. Pagrindinis konkurso tikslas buvo lavinti žodinius ir deklamavimo įgūdžius, užtikrinti kalbinį taisyklingumą ir ugdyti vaikų vaizduotę bei kūrybinę veiklą vizualiųjų menų srityje.
Ikimokyklinių grupių nugalėtojai:
1 vieta – Milana Simonovič

I-IV klasių nugalėtojai:
1 vieta – Ilja Jarmolovič, 4 kl
2 vieta – Agnija Smeliakova ir Kornelija Novicka, 3 kl
3 vieta – Adrian Isajev 2 kl. ir Damian Dovkša 1 kl

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą konkurse, mokytojams, kurių dėka mokiniai dalyvavo konkurso metu, komisijai, kad atidžiai išklausė jaunuosius deklamatorius ir išrinko nugalėtojus.