Diskgolfo užsiėmimas Vilniaus r. fizinio ugdymo mokytojams

Lapkričio 10 dieną mūsų gimnazijoje vyko diskgolfo mokymai, Vilniaus r. fizinio ugdymo mokytojams. Apie šią sporto šaką pristatė treneris – Tadas Ūselis. Supažindino su žaidimo eiga pagrindinėmis taisyklėmis. Diskgolfas-lauko žaidimas, labai panašus į golfą, tik diskgolfe naudojami skraidantys diskai. Diskas metamas link specialaus krepšio. Žaidimo tikslas- padaryti kuo mažiau metimų ir įmesti diską į žaidimo krepšį.

Ši sporto šaka tinka įvairaus fizinio pasirengimo mokiniams. Žaidžiant diskgolfą, reikia atlikti gana daug metimų, tačiau nereikia bėgioti. Tai nėra didelio ištvermingumo reikalaujantis sportas, todėl žaisti nėra sunku mažiems vaikams, tiek vyresniems. Labai smagu, kad į šį užsiėmimą atvyko fizinio ugdymo mokytojai: iš Vilniaus r. Medininkų Kazimiero gimnazijos,   Vilniaus r. Bezdonių Juliaus Slovackio gimnazijos, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos, Vilniaus r. Nemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazijos, Vilniaus r. Kalvelių „Aušros“ gimnazijos, Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos, Vilniaus r. Judšilių Šilo gimnazijos, Valčiūnų gimnazijos. Mokytojai pasisėmė gerosios patirties, gerų emocijų, ir šį žaidimą pritaikys fizinio ugdymo pamokose stiprinant mokinių sveikatą!

Užsiėmimą organizavo fizinio ugdymo mokytoja Roma Graužinytė