Šokoladu kvepianti pamoka

Spalio 19 dieną 5 klasės mokiniai kartu su auklėtoja lankėsi Alytaus STEAM atviros prieigos centre  – Alytaus kolegijos padalinyje, kuriame mokiniai turėjo edukacinį užsiėmimą „Šokolado meistrai“. Praktinės veiklos metu, dirbdami Maisto technologijų, kulinarinio meno ir sveikatinimo laboratorijoje, mokiniai ne tik susipažino su šokolado istorija, jo rūšimis, šokolado temperavimo technologijomis, bet ir tradicines kulinarines žinias, taikydami su šiuolaikinėmis technologijomis, mokėsi paruošti šokoladą. Taip pat gamino saldainius ir sėkmingai savo rankomis sukūrė dekoro suvenyrų. Pagamintus saldainius mokiniai degustavo.

Alytaus STEAM atviros prieigos centre mokiniai praturtino teorinių ir praktinių žinių bagažą.

B. Romanovska