Konkursas „Pažangiausia klasė -2023“

Šių mokslo metų II-ame pusmetyje  antrą kartą  buvo vykdomas konkursas „Pažangiausia klasė“, kurio metu buvo vertinami ne tik mokymosi pasiekimai, bet ir kiekvieno mokinio bei klasės pažanga. Vertinimo komisijai susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad 2022-2023 mokslo metais pažangiausia tapo IG klasė.

Kiekvienoje 5–8 ir IG–IIIG klasėje buvo nustatytas ir įvertintas mokinys, kuris antrame mokslo metų pusmetyje pasiekė didžiausios asmeninės pažangos. 5-oje klasėje didžiausią pažangą padarė Edvin Vaitkun, 6-oje klasėje – Daniel Mironiuk, 7-oje klasėje – Agneta Sviackevič, 8-oje klasėje –  Ilona Tarasevičiūtė, IG  klasėje – Teresa Žilinska, II G klasėje – Gabrielius Beinoras, IIIG klasėje – Daniel Jurcevič.

Laimėtojams buvo įteikti diplomai, o klasei nugalėtojai – atminimo dovanėlė išminties simbolio – Pelėdos statulėlė.

Linkime laimėtojams ir visiems mokiniams siekti asmeninės pažangos bei gerų mokymosi pasiekimų..

Konkurso koordinatorė Violeta Trifonovienė