Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų (IG-IIIG kl.) mokinių konferencija „Gyvenimas – ne juodraštis“

Birželio 1 d. mūsų IG-IIIG klasių mokiniai – Dorota Petrauskaitė, Agnieška Biaigo, Darija Kolesnikova, Daniel Černiak, David Jurevič dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų (IG-IIIG kl.) mokinių konferencijoje „Gyvenimas – ne juodraštis“ paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną, atkreipiant vaikų ir jaunimo dėmesį į savo teises ir pareigas, žalingų įpročių prevenciją, skatinant prasmingus laiko praleidimo būdus ir savanorišką veiklą.

Konferencijos metu jaunimas iš įvairių Vilniaus rajono savivaldybės švietimų įstaigų dalinosi savo laisvalaikio praleidimo būdais. Mūsų gimnazijos mokiniai taip pat papasakojo apie savo laisvalaikį, kurį praleidžia Jaunimo liaudies šokių kolektyve „Halas“, veikiančiame Rudaminos daugiafunkcinio kultūros centro Juodšilių skyriuje. Šokio užsiėmimai jiems tapo ne tik puikiu laisvalaikiu, bet ir tam tikru gyvenimo būdu. Būtent šokyje jie atrado savo gyvenimo džiaugsmą.

Už dalyvavimą konferencijoje ir savo laisvalaikio pristatymą visi gavo padėkos raštus ir dovanėles.

Konferencijos metu mūsų mokinys David Jurevič buvo ir renginio moderatoriumi, ir pranešėju.

Socialinė pedagogė Danuta Žižnevskaja