Mokinių sveikatingumo šventė „Judėk, valgyk ir laimėk”

Dalyvaudami projekte “Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone” mūsų gimnazijos 7-IIIG klasių mokiniai gegužės 30 d. buvo pakviesti dalyvauti Mokinių sveikatingumo šventėje „Judėk, valgyk ir laimėk”.

Renginyje jų laukė įdomi veikla – fizinio aktyvumo užsiėmimas – treniruotė ratu, diskusija apie įvairias sporto šakas, bei sveikatai naudingą fizinį aktyvumą, komandinis protų mūšis „Sveikos gyvensenos skatinimas”, maisto dirbtuvės, kur vyko diskusija, maisto gaminimas ir degustacija. Taip pat norintieji galėjo pašokti energingą ir nuotaikingą bendrą disko šokį.

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir Ramintos Bogušienės specializuota maisto technologijų knyga „Sveiko maisto gamyba”.

Mokytojos Danuta Žižnevskaja ir Roma Graužinytė