Lietuvių kalbos savaitė

Kovo 6-10 dienomis. mūsų gimnazijoje vyko lietuvių kalbos savaitė. Jos metu mokiniai dalyvavo įvairiausiose veiklose: iliustravo skaitytas pasakas bei eilėraščius, kalbėjosi apie knygas, rungėsi mįslių varžytuvėse, reklamų ir plakatų kūrybos konkursuose, dainavo dainas, žaidė žaidimus, smagiai praleido laiką, daug išmoko ir sužinojo.

Manome, kad smagi nuotaika ir mokinių šypsenos yra geriausias įrodymas, kad šventinė lietuvių kalbos savaitė buvo linksma, įdomi ir prasminga. Jos metu pasisėmę daug naujų idėjų, sužinoję žodžio paslapčių, pasidžiaugę savo ir draugų darbais, dar kartą prisiminėme, kad kalba – tautos gyvybės pagrindas, todėl ja rūpintis reikia nuolat, o ne tik per lietuvių kalbos pamokas.

Lietuvių kalbos mokytojos