Integruotas lietuvių kalbos ir fizinio ugdymo užsiėmimas kitoje erdvėje 7 ir 11 klasių mokiniams

Rugsėjo 30 dieną yra minima Europos mokyklų Sporto diena. Ši idėja kilo Vengrijoje ir per 10 metų paplito Europoje. Tarptautinio projekto „Europos mokyklų Sporto diena“ tikslas – skatinti fizinį aktyvumą, išbandyti įvairias jo formas bei sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą. Šia proga mūsų gimnazijoje vyko integruotas lietuvių kalbos ir fizinio ugdymo užsiėmimas kitoje erdvėje 7 ir 11 klasių mokiniams. Mokiniai ne tik aktyviai leido laiką, bet ir sužinojo įdomių faktų apie žymų Juodšiliuose gyvenusį pal. M. Sopočką. Vienuoliktokai jaunesniems draugams pristatė įdomius faktus iš pal. M. Sopočkos gyvenimo, parengė viktoriną, kurioje 7-okai aktyviai dalyvavo. Taip pat aplankėme namą Juodšiliuose, kuriame Antrojo pasaulinio karo metu slapstėsi pal. M. Sopočka.

Pamokos tikslas skatinti fizinį aktyvumą, stiprinti sveikatą ir  sukurti mokyklos bendruomeniškumo jausmą tarp visų dalyvių buvo pasiektas.

Lietuvių kalbos vyres. Mokytoja V. Milevska-Burak

Fizinio ugdymo mokytoja metodininkė R. Graužinytė