Kino vakaras 6 klasėje

Lapkričio 26 dieną, ūkanotą penktadienio vakarą, 6 klasės mokiniai organizavo klasėje kino vakarą. Šio vakaro jie labai laukė, tad nuo 17:30 iki 19:30 val. susirinkę klasėje ir, žiūrėdami kino juostą, užkandžiavo spragėsiais. Šio ypatingo vakaro tikslas – suburti mokinius, skatinti jų tarpusavio diskusijas, suteikti galimybę dalintis bendromis emocijomis.

Mokiniai buvo skatinami balsuoti ir netgi siūlyti norimą pamatyti filmą. Buvo išrinktas nuotaikingas ir linksmas filmas visai šeimai „Džiunglių kruizas“, sukurtas pagal Disnėjaus pramogų parke veikiantį atrakcioną.

Filmui pasibaigus, mokiniai entuziastingai dalijosi įspūdžiais ir vylėsi sulauksiantys kitų kino vakarų, nes matytas filmas buvo ne tik pramoga, bet ir pamoka. Tikimės, kad kiekvienam dalyvavusiam mokiniui šis renginys atmintyje liks kaip puiki savaitgalio pradžia su gera nuotaika, draugais ir kinu.

6 klasės vadovė Violeta Milevska-Burak