Mokomės ir ilsimės gamtoje

Penktadienio popietę 8 ir IIG klasių mokiniai su savo klasių auklėtojomis lankėsi Parudaminio girininkijoje. Mūsų tikslas buvo susipažinti su žmonių dirbančių miške profesijomis ir jų veiklos kryptimis, pažinti mūsų miško gyvūnus ir augalus.  Mus lydėjęs girininkas supažindino su Parudaminio girininkijos istorija; papasakojo,  kaip atrodo jo darbo diena. Apsilankėme administraciniame pastate įsikurtame muziejuje, kuriame eksponuojamos miškuose gyvenančių gyvūnų iškamšos. Įdomu ir naudinga buvo praeiti pažintinio tako trasa, susipažįstant su miške vyraujančiomis augalų rūšimis, apžiūrėti įvairiems paukščiams pritaikytus inkilus.

Po informacinės dalies visi bendrai paskanavome ant laužo keptomis dešrelėmis, mokiniai žaidė judrius žaidimus. Puikus oras ir gamtinė aplinka nuteikė pozityviai. Galima teigti, kad laikas buvo praleistas ne tik smagiai, bet ir prasmingai.

Klasių auklėtojos Danuta Žižnevskaja ir Violeta Trifonovienė