Konkursas „Biochomik 2020“

Nors dabar mokinių atostogos, tačiau Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija tradiciškai sukvietė geriausiai gamtos mokslus besimokančius mokinius į jubiliejinį XV konkursą „Biochomik 2020“, kuriame dalyvauja mokiniai iš Vilniaus miesto ir rajono, Trakų bei Šalčininkų rajonų mokyklų, kuriose mokomasi lenkų kalba. Šiemet laukė naujovė, šalia tradiciškai biologijos ir chemijos buvo pateiktos ir fizikos užduotys. Mūsų gimnazijai atstovavo aštuntokai Dariuš Kasperovič ir Norbert Sviackevič bei IG klasės mokinės Agata Masevič ir Monika Mucha. Konkurso dalyviams buvo įteikti Padėkos raštai ir saldžiosios dovanėlės.

Dėkojame mūsų mokiniams, garbingai atstovavusiems gimnazijai bei tikimės, kad taip šią atostogų dieną jie įvertins kaip praleistą prasmingai.

Biologijos ir chemijos vyresn. mokytoja Violeta Trifonovienė