Vėl skamba lietuviškos eilės…

Prabėgo metai ir vėl mūsų gimnazijos poezijos mylėtojai susirinko į konkursą. Vieniems šis konkursas jau tradicija, o penktokėliams – premjera. Šiais metais turėjome 16 dalyvių iš 5-11 klasių. Mokiniai deklamavo gražiausius lietuvių autorių eilėraščius. Visi labai stengėsi, nors netrūko ir jaudulio bei noro laimėti. Lietuvių kalbos mokytojos turėjo paplušėti, kol išrinko du geriausius skaitovus, kurie sausio 27 dieną atstovaus mūsų gimnaziją rajoniniame etape, vyksiančiame Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijoje. 5-8 klasių grupėje geriausiai sekėsi 8 klasės mokiniui Norbertui Sviackevič, o vyresniųjų grupės nugalėtoja tapo IIIG klasės mokinė Sabina Silvija Žvanskytė. Sveikiname šauniausius skaitovus ir linkime jiems didžiausios sėkmės kitame konkurso etape. Nors nugalėtojų tik du, bet ir kiti dalyviai buvo pagirti ir apdovanoti padėkomis.

Tikimės, kad po metų norinčių dalyvauti konkurse turėsime gausų būrį, tęsime tradicijas ir puoselėsime lietuvišką žodį.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Danguolė Zubrickienė

Nuotraukų aut.: V. Milevska-Burak