Viešnagė Europos informacijos centre

Gruodžio mėnesį 6 ir IG klasių mokiniai, lydimi geografijos mokytojos ir socialinės pedagogės, lankėsi Europos Informacijos Centre ir dalyvavo pamokoje apie Europos Sąjungą. Vaikai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Europos Sąjungą bei sužinoti, kokių naujų galimybių mums visiems suteikia ES. Jie susidomėję išklausė centro darbuotojos pranešimą apie Europos sąjungos istoriją, apie privalumus, kuriuos turi šalys, įstojusios į Europos Sąjungą. Vaikai drąsiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, žiūrėjo filmukus apie Europą ir aktyviai dalyvavo edukacinėje veikloje. Po užsiėmimo Europos informacijos centro komanda mokinius apdovanojo stalo žaidimu apie Europos Sąjungą. Viešnagė Europos informacijos centre buvo labai įdomi ir naudinga.

Socialinė pedagogė Danuta Žižnevskaja

Vyresn. geografijos mokytoja Janina Kovalevska