Mūsų gimnazijos mokiniams, kartu su dar 1765 Lietuvos ir Lenkijos mokyklų atstovais pavyko pasiekti Gineso rekordą

Istorinę sėkmę jaunuoliai pasiekė 2018 m. gruodžio 11 d. dalyvaudami didžiausioje pasaulyje ateities technologijų pamokoje. Pamoka vienu metu vyko 64 mokyklose Lietuvoje (Vilniaus rajone) ir Lenkijoje.

Edu­ka­ci­nės akcijos „Code & Share. Ateities technologijos“ tikslas buvo pasiekti didžiausio mokinių skaičiaus, dalyvavusio vienu metu ateities technologijų tematikos pamokoje.  Dalyvaudami akcijoje, mokiniai pamokos metu susipažino su naujosiomis technologijomis, tokiomis kaip daiktų internetas, dirbtinis intelektas, sprendimais, kurie gali būti taikomi išmaniems ir protingiems miestams.

Rugsėjo pabaigoje rekordą patvirtinantis sertifikatas iš Guinness PLC biuro Londono pasiekė Vilniaus rajono savivaldybę.

Ačiū visiems dalyvavusiems!

Nuotraukų aut.: K. Gaidulevič,  P. Zachaževski