Mokiniai – mokiniams ,,Būk saugus kelyje!“

Spalio 7 dieną 8 klasė norėjo patikrinti ar pradinių klasių mokiniai moko pėsčiųjų, saugaus eismo taisykles ir kaip jie jų laikosi. Per žmogaus saugos pamokas aštuntokai pasidalino į grupes ir kiekviena grupė turėjo parengti piešinį tam tikrai pasirinktai temai apie pėsčiųjų, dviratininkų, keleivių  taisykles. Iškart   atėjus pas pradinukus, aštuntokai  pradėjo klausinėti, kaip vaikai pereina gatvę, kaip elgiasi pėsčiųjų perėjoje, kur galima važiuoti dviračiu, kam reikalingas saugos diržas ir atšvaitai ir taip toliau. Apklausę visas klases, mes   nusprendėme, kad nors 2–4 klasių mokiniai daug žino apie saugų eismą, tačiau turi dar pasimokyti pėsčiųjų taisyklių. Taigi mes kartu jas prisiminėme.

8 klasės mokinys David Jurevič