Edukaciniai konkursai „Olympis 2021- Pavasario sesija“
Sveikiname konkurso laimėtojus!
Nuoširdžiai ačiū visiems mokiniams, išdrįsusiems išbandyti jėgas įvairiuose konkursuose. Tikimės, kad dar ne kartą džiuginsite savo pasiekimais ir laimėjimų. O mokytojams dėkojame už mokinių paruošimą, padrąsinimą, paraginimą išbandyti savo jėgas konkursuose.
Medalius gavo:
Adrian Pasevič, 5 klasė, anglų kalba, informacinės technologijos
Edvinas Čebatorius, 1 klasė, matematika
Kamilia Julija Koženevska, IG klasė, informacinės technologijos
I laipsnio diplomus gavo:
Edvinas Čebatorius, 1 klasė, matematika
Ilja Jarmolovič, 1 klasė, matematika
Oskar Guilherme Rainho, 1 klasė, matematika, anglų kalba
Konradas Bogušas, 2 klasė, matematika,
Emilija Mucha, 3 klasė, matematika
Adrian Pasevič, 5 klasė, matematika, anglų kalba, pasaulio pažinimas, informacinės technologijos
Agneta Sviackevič, 5 klasė, matematika, lietuvių kalba
Teresa Žilinska, 7 klasė, matematika, anglų kalba, informacinės technologijos
Emilija Čebatoriūtė, 3 klasė, lietuvių kalba
Lukaš Motus, 5 klasė, lietuvių kalba
Dominik Davidovič, 6 klasė, lietuvių kalba
Edvin Aviženis, 3 klasė, anglų kalba
Daniel Adamicki, 5 klasė, anglų kalba
Kotryna Butrimaitė, 7 klasė, anglų kalba
Kamilia Julija Koženevska, IG klasė, anglų kalba, informacinės technologijos
Dominik Jasutovič, 4 klasė, pasaulio pažinimas
David Černiak, 5 klasė, istorija
II laipsnio diplomus gavo:
Teresa Žilinska, 7 klasė, geografija
Norbert Sviackevič, IG klasė, informacinės technologijos, matematika
Nikita Čiubuk, 5 klasė, informacinės technologijos
Agneta Sviackevič, 5 klasė, informacinės technologijos
Daniel Adamicki, 5 klasė, pasaulio pažinimas
Vanesa Perkova, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Daniel Mironiuk, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Mariuš Kasperovič, 1 klasė, matematika
Anastasija Pietrovskaja, 2 klasė, matematika
Elžbieta Franckevič, 2 klasė, matematika
Edvin Vaitkun, 3 klasė, matematika
Lukaš Motus, 5 klasė, matematika
David Černiak, 5 klasė, matematika
Dariuš Kasperovič, IG klasė, matematika
Kamilia Julija Koženevska, IG klasė, matematika
Aneta Novicka, IIIG klasė, istorija
Uljana Tiunina, 5 klasė, anglų kalba
Alfred Stefanovič, IIIG klasė, anglų kalba
III laipsnio diplomus gavo:
Norbert Sviackevič, IG klasė, chemija
Lukaš Motus, 5 klasė, informacinės technologijos
Milana Makut, 5 klasė, informacinės technologijos
Ernestas Gudėnas, 6 klasė, informacinės technologijos
Aurelija Kublickaja, 6 klasė, informacinės technologijos, matematika
David Jurevič, IG klasė, informacinės technologijos
Dominika Mironiuk, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Kamila Pumpaite, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Kevin Baranovskij, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Milana Makut, 5 klasė, pasaulio pažinimas
Dariuš Kasperovič, IG klasė, biologija
Kamil Kulnis, 6 klasė, istorija
Tymon Volodko, 1 klasė, matematika
Vladyslav Jasutovič, 1 klasė, matematika
Daniel Adamicki, 5 klasė, matematika
Uljana Tiunina, 5 klasė, matematika
Luiza Šimanska, 6 klasė, matematika
Ilona Tarasevičiūtė, 6 klasė, matematika
Karol Čečiotkin, 7 klasė, matematika
Monika Mucha, IIIG klasė, matematika
Kamilė Taraškevičiūtė, 7 klasė, anglų kalba
Aneta Novicka, IIIG klasė, lietuvių kalba
Atsakinga už konkurso organizavimą matematikos mokytoja metodininkė J. Novicka.