STEAM darbo grupė

STEAM darbo grupės koordinatorė – Violeta Trifonovienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, chemijos ir biologijos vyresn. mokytoja

Nariai:

J. Novicka, matematikos mokytoja metodininkė

K. Pasevičė, matematikos mokytoja

B. Romanovska, biologijos vyresn. mokytoja

R. Voitechovska, technologijų vyresn. mokytoja, rusų kalbos mokytoja

I. Jenkelevič, pradinio ugdymo mokytoja

H. Miloš, ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Tikslas:

Didinti ugdytinių susidomėjimą gamtos mokslais, technologijomis, menais, matematika ir ugdyti vaikų ir mokinių  ugdyti mokinių tiriamojo darbo, eksperimentavimo, kūrybiškumo, iniciatyvumo ir verslumo, lyderystės kompetencijas

Uždaviniai:

• Skatinti mokinių domėjimąsi STEAM mokslų srityse, sukurti sąlygas gerinti STEAM mokslų ugdymo(si) kokybę, siekiant kiekvieno mokinio pažangos.
  • Sudaryti sąlygas kiekvieno mokinio individualios pažangos augimui taikant praktines ir tiriamąsias veiklas, Skatinti STEAM mokslų prieinamumą įvairių gebėjimų mokiniams.
  • Tobulinti mokytojų kompetenciją inicijuojant mokinių mokymąsi netradicinėse erdvėse, virtualioje aplinkoje, mokslinėse, tiriamosiose, eksperimentinėse veiklose.
  • Plėtoti mokymosi integralumą kaip vieną svarbiausių šiuolaikinio mokymo(si) bruožų.

Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos 2023 m. STEAM veiksmų planas

2023-05-25