„Mama, tata, siostra, brat i ja to mój mały świat”

3 czerwca w grupach przedszkolnych Biedroneczki, Promyczki i Pszczółki obchodziliśmy jeden z najważniejszych dni w roku – Dzień Rodziny. Dzieci prezentowały swoje umiejętności aktorskie, muzyczne, recytatorskie oraz taneczne. Licznie przybyli rodzice z podziwem i wzruszeniem bili brawa swoim pociechom. Przedszkolaki poprzez swoje występy, tak bardzo chciały wyrazić wdzięczność swoim rodzicom.

Drugą częścią programu było pożegnanie zeróweczki, która jest częścią naszej przedszkolnej rodzinki. Uroczystość dzieci rozpoczęły polonezem. Dzieci wraz z rodzicami podziękowały nauczycielom oraz dyrekcji gimnazjum. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy.

Po zakończeniu występów głos zabrała Pani dyrektor Ligija Korzeniewska dziękowała dzieciom za występ oraz wręczyła dyplomy o ukończeniu zerówki i prezenciki na pamiątkę. Dzieciom życzymy samych sukcesów w szkole, oraz wspaniałych i udanych wakacji!!!

Wychowawczynie: Jolanta Siemionowa, Halina Miłosz, Justyna Baranowskaja