Święta Wielkanocne

Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońce blasku.
I wielka miłość rośnie w nas.

Jak co roku przed świętami Wielkiej Nocy do przedszkola św. Urszuli Ledóchowskiej z Czarnego Boru przychodzi zajączek. W tajemniczy sposób zostawia list dla dzieci z zadaniami, które muszą wykonać. Po wykonaniu których otrzymają nagrody. Dzieci czekały na niego z niecierpliwością. W promykach wiosennego słońca każdy przedszkolak szukał listu. Była to wspaniała zabawa, dzieci wykonywały różnorodne polecenia, za wykonanie których, zbierały do koszyczka czekoladowe jajeczka.
Przedszkolacy miały okazję poznać zwyczaje i tradycje wielkanocne, malowały kolorowe pisanki, robiły kurczaki, koszyczki i kartki świąteczne, które zabrały do swoich domów.
Podczas święta mieliśmy zaszczyt gościć panią dyrektor Ligiję Korzeniewską. Pani dyrektor przybyła na święto: ze słodyczami, prezentami oraz dyplomami. Wręczyła je za kreatywne kompozycje, które upiększały nasze przedszkole przez cały okres przedświąteczny.
Przedszkolacy razem z rodzicami wzięły aktywny udział w upiększeniu „Wielkanocnej alei dla św. Urszuli”.
Dzień był pełen przygód, wrażeń, dobrych emocji, każde dziecko otrzymało słodki upominek.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę!

Organizatorzy: Jolanta Siemionowa, Halina Miłosz, Justyna Baranowskaja