Cieszymy się z najmłodszych

10 marca w Gimnazjum Ferdynanda Ruszczyca w Rudominie odbył się online strefowy konkurs recytatorski „Święto Poezji”, w którym dzieciaki z grup oraz uczniowie nauczania początkowego licznie uczestniczyli.

Oto kolejne osiągnięcia naszych wychowanków:

Gratulujemy I miejsca dla Fabiana Dudzińskiego z grupy wczesnoszkolnej „Promyczki” i II miejsca dla Mateusza Lenkowskiego z grupy wczesnoszkolnej „Biedroneczki” oraz dla Urszuli Jakimowicz z grupy przedszkolnej „Pszczółki”.

Klasa 1: II miejsce – Mariusz Kasperowicz; Klasa 2 – II miejsce  – Emilia Maria Baranowska; Klasa 3 – I miejsce  – Dominika Misun.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę, nauczycielom za dobór wierszy oraz wychowankom gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych wystąpień!.

Maria Macinkiewicz,

kierowniczka grupy metodycznej nauczania początkowego