Dalyvavimas edukacinėse konkursuose „Olympis 2021“ ir ,,Kengūra 2021“
Mokinių dalyvavimą konkursuose ,,Olympis 2021-Pavasario sesija“ ir ,,Kengūra 2021“ apmokėjo gimnazija iš projekto ,,Kokybės krepšelis“ lėšų.
Edukaciniame konkurse ,,Olympis 2021 – Pavasario sesija“ dalyvavo 70 mokinių. Savo jėgas anglų kalbos konkurse išbandyti pasiryžo 15 mokinių, lietuvių kalbos – 11, istorijos – 13, geografijos -9, biologijos ir pasaulio pažinimo – 16, chemijos – 1, fizikos –1, informacinių technologijų – 20 ir matematikos – 49.
Sveikiname konkurso laimėtojus, kurie gavo 4 medalius, 67 diplomus ir 68 padėkas. Medalius gavo dalyviai, kurių rezultatas „geriau už“ yra daugiau, nei 95%.
Medalius gavo:
Edvinas Čebatorius, 1 klasė, matematika
Adrian Pasevič, 5 klasė, anglų kalba, informacinės technologijos
Kamilia Julija Koženevska, IG klasė, informacinės technologijos
I laipsnio diplomus gavo:
Edvinas Čebatorius, 1 klasė, matematika
Ilja Jarmolovič, 1 klasė, matematika
Oskar Guilherme Rainho, 1 klasė, matematika, anglų kalba
Konradas Bogušas, 2 klasė, matematika,
Emilija Mucha, 3 klasė, matematika
Adrian Pasevič, 5 klasė, matematika, anglų kalba, pasaulio pažinimas, informacinės technologijos
Agneta Sviackevič, 5 klasė, matematika, lietuvių kalba
Teresa Žilinska, 7 klasė, matematika, anglų kalba, informacinės technologijos
Emilija Čebatoriūtė, 3 klasė, lietuvių kalba
Lukaš Motus, 5 klasė, lietuvių kalba
Dominik Davidovič, 6 klasė, lietuvių kalba
Edvin Aviženis, 3 klasė, anglų kalba
Daniel Adamicki, 5 klasė, anglų kalba
Kotryna Butrimaitė, 7 klasė, anglų kalba
Kamilia Julija Koženevska, IG klasė, anglų kalba, informacinės technologijos
Dominik Jasutovič, 4 klasė, pasaulio pažinimas
David Černiak, 5 klasė, istorija
II laipsnio diplomus gavo:
Teresa Žilinska, 7 klasė, geografija
Norbert Sviackevič, IG klasė, informacinės technologijos, matematika
Nikita Čiubuk, 5 klasė, informacinės technologijos
Agneta Sviackevič, 5 klasė, informacinės technologijos
Daniel Adamicki, 5 klasė, pasaulio pažinimas
Vanesa Perkova, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Daniel Mironiuk, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Mariuš Kasperovič, 1 klasė, matematika
Anastasija Pietrovskaja, 2 klasė, matematika
Elžbieta Franckevič, 2 klasė, matematika
Edvin Vaitkun, 3 klasė, matematika
Lukaš Motus, 5 klasė, matematika
David Černiak, 5 klasė, matematika
Dariuš Kasperovič, IG klasė, matematika
Kamilia Julija Koženevska, IG klasė, matematika
Aneta Novicka, IIIG klasė, istorija
Uljana Tiunina, 5 klasė, anglų kalba
Alfred Stefanovič, IIIG klasė, anglų kalba
III laipsnio diplomus gavo:
Norbert Sviackevič, IG klasė, chemija
Lukaš Motus, 5 klasė, informacinės technologijos
Milana Makut, 5 klasė, informacinės technologijos
Ernestas Gudėnas, 6 klasė, informacinės technologijos
Aurelija Kublickaja, 6 klasė, informacinės technologijos, matematika
David Jurevič, IG klasė, informacinės technologijos
Dominika Mironiuk, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Kamila Pumpaite, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Kevin Baranovskij, 4 klasė, pasaulio pažinimas
Milana Makut, 5 klasė, pasaulio pažinimas
Dariuš Kasperovič, IG klasė, biologija
Kamil Kulnis, 6 klasė, istorija
Tymon Volodko, 1 klasė, matematika
Vladyslav Jasutovič, 1 klasė, matematika
Daniel Adamicki, 5 klasė, matematika
Uljana Tiunina, 5 klasė, matematika
Luiza Šimanska, 6 klasė, matematika
Ilona Tarasevičiūtė, 6 klasė, matematika
Karol Čečiotkin, 7 klasė, matematika
Monika Mucha, IIIG klasė, matematika
Kamilė Taraškevičiūtė, 7 klasė, anglų kalba
Aneta Novicka, IIIG klasė, lietuvių kalba
Konkurse ,,Kengūra 2021“ norą dalyvauti pareiškė 34 mokiniai. Šis konkursas vyko kovo 18 dieną nuotoliniu būdu.
Geriausiai sekėsi pirmokui Mariušui Kasperovič (mokytoja M.Macinkevič) , antrokui – Konradui Bogušui (mokytoja T. Filistovič), trečiokei Emilijai Čebatoriūtei (mokytoja D. Pavliukovič), ketvirtokei Dominikai Mironiuk (mokytoja I. Sinkevič), 5 klasės mokinei – Agnetai Sviackevič (mokytoja J. Novicka), 6 klasės mokinei – Aurelijai Kublickajai (mokytoja J. Novicka), 7 klasės mokiniui – Karoliui Čečiotkin (mokytoja R. Tumienė).
Galime pasidžiaugti tais, kurie pateko į rajono geriausiųjų 10-tuką: 3 klasės mokinė Emilija Čebatoriūtė (9 vieta, mokytoja D. Pavliukovič), 5 klasės mokinė Agneta Sviackevič (6 vieta), 8 klasės mokinys Miroslav Baranovski (6 vieta) ir IIIG klasės mokinė Monika Mucha (4 vieta, mokytoja J. Novicka).