„Išnarplioti Vilnių kūrybingai“ netradicinė pamoka už gimnazijos ribų

Gegužės 8 d. IIIG klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje už gimnazijos ribų „Išnarplioti Vilnių kūrybingai“. Orientaciniame žaidime mokinių, kurie pasiskirstė į 2 komandas, laukė įvairiose Vilniaus centro vietose išsidėstę punktai: Vilniaus įkūrėjas Gediminas, siauriausia gatvelė, istoriniai namai, Vilniaus vardai, Vilniaus architektūra, Literatų gatvė, kurioje turėjo surasti J. Kunčino lentelę ir atsakyti į klausimą remdamiesi „Tūlos“ romanu. Mokinių laukė ir spaustuvininkas novatorius, slapta karališkoji meilė ir gardūs Barboros Radvilaitės saldainiai, kurių paskanavus, reikėjo atspėti slaptą ingridientą, ir kitos įdomybės!

Dalyvaudami orientaciniame žaidime moksleiviai susidūrė su tikrais iššūkiais ir netikėtomis užduotimis: matavo, kiek centimetrų Pilies gatvė pakilo nuo XVI a., o nuskenavus QR kodą turėjo suskaičiuoti, kiek kartų vaizdo įraše paminimas Vilniaus vardas. Atlikus visas užduotis, paaiškėjo komanda laimėtoja, kuri surinko daugiausiai taškų. Nugalėtojų laukė saldi dovanėlė.

Pavargę, bet kupini emocijų ir geros nuotaikos, grįžome namo.

Lietuvių kalbos mokytoja Violeta