Gražiausi žodžiai, Tau Mamyte

Mamos diena – viena gražiausių pavasario švenčių. Ši šventė ypatinga ir jai ruošiamasi atsakingai. Kiekvienas vaikas žino, kad jo mama yra maloniausia, drąsiausia, protingiausia ir pati geriausia pasaulyje. Nieko nėra gražesnio žemėje už mamos meilę, nieko stipresnio – už jos pasiaukojimą savo vaikams. Juk „Mama“  –  pirmasis vaiko žodis.

Ta proga mūsų gimnazijoje vyko integruota lietuvių ir lenkų kalbos pamoka 1-oje klasėje „Gražiausi žodžiai, Tau Mamyte“.  Jos metu mokiniai skaitė eilėraščius, klausėsi dainelių bei  rinko gražiausius žodžius apie mamą, kuriuos vertė į lietuvių kalbą. Didžiausią įspūdį mokiniams paliko „WordArt“ programėlė, kurios pagalba kiekvienas sukūrė gražiausių žodžių apie mamą debesis. Sukurtus sveikinimus įteiks savo mamytėms „Motinos dienos“ proga.

Lietuvių kalbos mokytoja Violeta

1 klasės mokytoja Danuta