Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programos įgyvendinimas 2017–2023 m.

Kovo 31 d. mūsų gimnazijos trečiokai buvo pakviesti į nuotolinę įdomiąją pamoką „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!“. Pamokoje mokiniai susitiko ne tik su gerai pažįstamais Herojais, bet ir įdomiais pašnekovais. Jie pagilino žinias apie tvarumą, maisto tausojimą, ekologinius bei nacionalinės kokybės maisto produktus, sveiką mitybą ir fizinį aktyvumą.

Per integruotą lietuvių ir lenkų kalbos pamoką, mokiniai skaitė ir nagrinėjo J. Šveikauskienės (Keparutės) eilėraštį „Sodo šeimynėlė“. Jos metu ne tik įtvirtino kalbos dalis daiktavardį ir veiksmažodį, bet ir pagilino žinias apie vaisius ir daržoves, praturtino savo žodyną.

Pamokos mokiniams buvo įdomios ir naudingos!

Klasės auklėtoja M. Macinkevič

Lietuvių kalbos mokytoja V. Milevska-Burak