Integruota pamoka „Judesys ir kalba, lavinant motorinius mokinių gebėjimus“

Vasario 22 d. mūsų gimnazijoje vyko integruota fizinio ugdymo ir logopedijos pamoka „Judesys ir kalba, lavinant motorinius mokinių gebėjimus“. Pamokoje dalyvavo 5 klasės mokiniai. Pamokos metu lavinome stambiąją motoriką, garsų tarimą, kvėpavimą, plėtojome gimtosios ir valstybinės kalbos žodyną, mokėmės teisingai vartoti fizinio ugdymo, sveikatos ir sporto sričių sąvokas.

Mokymosi tikslais buvo naudojami telefonai. Mokiniai sužinojo, kaip  nuskaitytiQR kodą, atrasti savo vietą, atlikti pratimus ir įvardyti jų pavadinimus.

Integruotą fizinio ugdymo ir logopedijos pamokos programą „Judesys ir kalba, lavinant motorinius mokinių gebėjimus“ parengė ir organizavo fizinio ugdymo mokytoja Roma Graužinytė ir logopedė Danuta Stefanovič.