Mokiniai – mokiniams: „Pasitikime žiemą saugiai“

Šiemet kaip niekada anksti atkeliavo ir įsitvirtino žiema su savo linksmybėmis. Vaikai smagiai leidžia laiką lauke lipdydami sniego senį, slidinėdami, važinėdami rogutėmis… Tačiau be smagumo žiemą visų tyko ir įvairūs pavojai. 6 klasės mokiniai žmogaus saugos pamokose sužinoję, kaip žiemos linksmybėmis mėgautis saugiai, savo žiniomis nusprendė pasidalinti su jaunesniais draugais – pradinių klasių mokiniais. Pasidalinę į grupeles šeštokai vedė pamokėles  1-4 klasių mokiniams apie    žiemos pavojus, ypatingą dėmesį skirdami saugumui ant užšalusių vandens telkinių. Šeštokai, patys pabandę tapti mažaisiais mokytojais, sužinojo kai kuriuos mokytojo profesijos ypatumus: kaip pasiruošti pamokai, parinkti medžiagą, sudominti mokinius. Reflektuodami pastebėjo, kad smagu buvo trumpam tapti mokytojais, tačiau kartu  suprato, kad mokytojo darbas sunkesnis nei jiems atrodė anksčiau.

Žmogaus saugos mokytoja Violeta Trionovienė