Pamatyk Vilnių  iš 170 m aukščio!

Spalio 11 d. 5, 8, IG, IIG ir IIIG klasių mokiniai su soc. pedagoge Danuta Žižnevskaja, muzikos mokytoja Mirena Kasperovič ir matematikos mokytoja Janina Novicka išvyko į edukacinį užsiėmimą į Vilniaus televizijos bokštą  „Pamatyk Vilnių  iš 170 m aukščio!“. Vilniaus TV bokšto „Daiktų muziejuje“ mokiniai susipažino su radijo ir televizijos ryšio perdavime naudojamais prietaisais, sužinojo labai įdomią aukščiausio šalies statinio istoriją ir sužinojo kokios profesijos žmonės sukūrė, statė ir prižiūri šį bokštą. Oras buvo labai geras. Pakilę į 170 metrų aukštį esančioje uždaroje apžvalgos aikštelėje, mokiniai galėjo grožėtis miestu ir jo apylinkėmis 50 kilometrų spinduliu. Jaunimui buvo parengta viktorina, į kurią noriai atsakinėjo. Kiekvienas edukacinės kelionės dalyvis gavo daug informacijos ir teigiamų emocijų.

Išvykos organizatorė Janina Novicka