Edukacinis renginys ,,Nuo plokštumos iki erdvinės formos”

Gegužės 3 d. mūsų gimnazijoje vyko edukacinis užsiėmimas ,,Nuo plokštumos iki erdvinės formos”. Edukacinio užsiėmimo metu moksleiviai susipažino su origami popieriaus lankstymo technika. 6-8 ir IG-IVG klasių mokiniai dirbdami grupėse atliko skirtingą užduotį. Jie iš vieno popieriaus lapo išlankstė erdvinį daiktą, formą ir dėžutę . Moksleiviai sužinojo, kad lankstymo įgūdžiai gali būti pritaikyti grafiniame ir industriniame dizaine, rūbų ir pakuočių dizaine, tekstilėje ir keramikoje, architektūroje ir teatre.

Lankstydami mokiniai pritaikė matematines žinias: simetriją, atstumus, proporcijas, geometrines formas, erdvės supratimą, sekas ir kt. Šis edukacinis renginys, jo procesas ir darbo rezultatas suteikė moksleiviams naujų patirčių ir džiaugsmo.

Organizatorė matematikos mokytoja metodininkė Janina Novicka