Vyko projekto „Kokybės krepšelis“ gerosios patirties pristatymo renginys

2022 m. kovo 22 d. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos komanda dalyvavo NŠA organizuotame metodiniame renginyje „Mokyklų, dalyvaujančių projekte „Kokybės krepšelis“, gerosios patirties pristatymas“, ir pristatė mūsų gimnazijos sėkmės istoriją „Skatinimas kaip priemonė mokinių motyvacijai ir pažangai“. Kartu su mumis patirtimi, įgyvendinant projektą, dalinosi Vilniaus darželis-mokykla „Vaivorykštė“, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija, Klaipėdos Gilijos pradinė mokykla, Šiaulių „Romuvos“ gimnazija.
Mūsų gimnazijos sėkmės istoriją pristatė biologijos ir chemijos vyresn. mokytoja Violeta Trifonovienė, lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Violeta Milevska-Burak ir informacinių technologijų vyresn. mokytoja Jolanta Liachovičienė. Renginio metu dalyviai išklausė pristatymus ir pasidalino savo įspūdžiais ir mintimis apie galimybes pasimokyti, pritaikyti kolegų patirtį savo veikloje.

J. Liachovičienė