Prevencinė pamoka „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“

Lapkričio 19 d. mūsų gimnazijoje apsilankė Vilniaus rajono administracijos atstovė, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Juliana Lipinska ir Vilniaus apskrities VPK Vilniaus rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Anželika Rakauskienė, kurios 7–12 klasių mokiniams vedė prevencinę pamoką „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“. Susitikimo metu jos priminė mokiniams teises ir pareigas, supažindino su netinkamo elgesio apraiškomis ir jų pasekmėmis, suprantamai paaiškino, už ką ir nuo kiek metų jie gali būti baudžiami, jei pažeis įstatymus, ragino mokinius nenusikalsti, laikytis įstatymų, atsisakyti žalingų įpročių. Tokios prevencinės pamokos labai naudingos ir reikalingos, todėl kad jos primena, kad visi turime laikytis nustatytų taisyklių.

Socialinė pedagogė Danuta Žižnevskaja