INICIATYVA „JUDANTI KLASĖ“

Mūsų gimnazijos 5–7 kl. mokiniai dalyvavo iniciatyvoje „Judanti klasė“. Šios iniciatyvos dėka vaikai skatinami kuo daugiau judėti, kelti sau ir draugams gerą nuotaiką, nelenktyniauti, o draugiškai įsitraukti į aktyvias veiklas ir savo geru pavyzdžiu įtraukti kitus.

Po pamokų judėti taip pat smagu.

Besimokydami nuotoliniu būdu neprarandame geros nuotaikos ir stengiamės laiką po pamokų praleisti gryname ore. Grynas oras ir fizinė veikla yra vieni pagrindinių kūno poreikių. Mokinius skatinau, kad daugiau laiko praleistų lauke, kelis kartus per dieną eitų pasivaikščioti, užsiimtų mėgstama sportine veikla. Grynas oras padeda susikaupti ir greičiau mąstyti, gerina atmintį, nuotaiką , miego kokybę. Su mokiniais išsikėlėme uždavinį ,,60‘‘+ aktyvių minučių per dieną.

Fizinio ugdymo mokytoja R. Graužinytė