Kitoks mokytojas – kitokia pamoka – kitokia mokykla

Siekiant sukurti įdomų, įtraukiantį ir prasmingą mokymo(si) procesą, svarbu parinkti tinkamą turinį ir jo pateikimo metodus. Dalyvaudami Kokybės krepšelis projekte, jo lėšomis turėjome progą įsigyti mokinių ir mokytojų licencijas skaitmeninėms mokymosi priemonėms „Eduka“, „Egzaminatorius“, „MozaBook“. Tai elektroninės mokymosi aplinkos, kurios leidžia diferencijuoti ir individualizuoti mokymo(si) procesą ir suteikia interaktyvią motyvavimo sistemą. Kiekvienai temai yra parengta skaitmeninių užduočių, kurias su malonumu mokiniai atlieka po teorinės dalies. Atlikę gali pasitikrinti atsakymus, išsiaiškinti klaidas, įsivertinti.

Šis skaitmeninis sprendimas padeda labiau atsižvelgti ir į kiekvieno mokinio gebėjimus, kadangi mokytojas gali ne tik diferencijuoti užduotis pagal sudėtingumą, bet ir mokiniui pasiūlyti skirtingą kiekį užduočių. Mokinių atliktus diagnostinius ir bandomuosius testus vertina sistema, mokinys ir mokytojas mato testų rezultatus, gali juos analizuoti, planuoti mokymą(si) toliau.