Tarptautinio matematikos konkurso Kengūra 2021 rezultatai

Šiais metais konkurse „Kengūra 2021“ pareiškė noro dalyvauti 34 mokiniai. Šis konkursas vyko kovo 18 dieną nuotoliniu būdu.

Geriausiai gimnazijoje sekėsi pirmokui Mariušui Kasperovič (mokytoja M. Macinkevič), antrokui Konradui Bogušui (mokytoja T. Filistovič), trečiokei Emilijai Čebatoriūtei (mokytoja D. Pavliukovič), ketvirtokei Dominikai Mironiuk (mokytoja I. Sinkevič), 5 klasės mokinei Agnetai Sviackevič (mokytoja J. Novicka), 6 klasės mokinei Aurelijai Kublickajai (mokytoja J. Novicka), 7 klasės mokiniui Karoliui Čečiotkin (mokytoja R. Tumienė).

Galime pasidžiaugti tais, kurie pateko į rajono geriausiųjų 10-tuką: 3 klasės mokinė Emilija Čebatoriūtė (9 vieta, mokytoja D. Pavliukovič), 5 klasės mokinė Agneta Sviackevič(6 vieta), 8 klasės mokinys Miroslav Baranovski (6 vieta) ir IIIG klasės  mokinė Monika Mucha (4 vieta, mokytoja J. Novicka).

Nuoširdžiai sveikiname visus konkurse dalyvavusius mokinius, linkime ir kitais metais domėtis matematika ir gilinti joje žinias!

Atsakinga už konkurso organizavimą matematikos mokytoja metodininkė J. Novicka.