Mokinių virtualus pagarbos bėgimas Sausio 13-osios trisdešimtmečiui paminėti

Šio bėgimo tikslas – skiepyti meilę ir pilietinę pareigą Tėvynei, prisimenant kovas už jos Laisvę ir Nepriklausomybę.

Vilniaus r. Pagirių gimnazija organizavo virtualų bėgimą, prie kurio prisijungė ir mūsų gimnazija. Džiaugiamės, kad bėgime dalyvavo mūsų mokiniai – Patricija Davidovič (6 kl.), Aleksandr Bacharev (6 kl.), Karol Čečiotkin (7 kl.), Paulina Baltrukovič (IG kl.), David Jurevič (IG kl.), Norbert Sviackevič (IG kl.) ir IIIG kl. mokinė Agata Masevič. Mokiniai fizinio ugdymo pamokų metu arba pasirinktu patogiu metu, individualiai pasirinktoje vietovėje bėgo 30-40 min. pagal savo galimybes. Bėgimo dalyviai aktyvumo programėlių, išmaniųjų laikrodžių, nuotraukų ir kitų priemonių pagalba fiksavo savo įveiktą atstumą ir laiką.

Dėkojame visiems, prisijungusiems prie šios gražios iniciatyvos.