1,2% parama

 

Kviečiame mokinių tėvelius, mokyklos darbuotojus ir visus, neabejingus gimnazijos gerovei, pasinaudoti proga ir paremti mūsų gimnaziją. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į gimnazijos sąskaitą.

 

Pagal Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio 3 dalį nuolatinis Lietuvos gyventojas gali pateikti Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams – pagal Labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą asmenims iki 1,2 procento pajamų mokesčio sumos.

Šis paramos teikimo būdas nereikalauja iš gyventojo jokių papildomų materialinių išlaidų.

Pastaba. Kartu su Prašymu pervesti pajamų mokesčio dalį (forma FR0512) gyventojui būtina pasitikrinti, ar jam nereikia teikti ir Pajamų mokesčio deklaraciją, nes priešingu atveju 1,2 procento pajamų mokesčio dalis paramos gavėjui gali būti ir nepervesta.

 

Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui (forma FR0512) ir Pajamų mokesčio deklaraciją (forma GPM311) galite pateikti prisijungę prie Valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) https://deklaravimas.vmi.lt , pasirinkę skiltį Deklaravimas > Pildyti formą.

Jei neturite galimybės prisijungti prie EDS, galite skambinti į Valstybinę mokesčių inspekciją dėl pagalbos užpildyti Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį bei Pajamų mokesčio deklaraciją telefonu (8 5) 219 1777.  

Arba galite vykti į Valstybinės mokesčių inspekcijos Vilniaus klientų aptarnavimo padalinį (Ulonų g. 2) iš anksto užsiregistravę https://www.vmi.lt/evmi/isankstine-rezervacija ir ten užpildyti Prašymą bei Deklaraciją.

 

Pranešame, kad Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį gyventojai gali pateikti ne vėliau kaip iki š. m. gegužės 1 dienos.

 

Prašyme pervesti pajamų mokesčio dalį reikia nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjo pavadinimas: Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija

Gavėjo kodas: 191315067

 

Jums nutarus 1,2% savo pajamų mokesčio skirti gimnazijai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti taip:

 

Kaip skirti pajamų mokesčio dalį paramai e. būdu?

 

 

Arba

Kaip skirti dalį GPM paramai vedliu?